Lords Wood 08/02/2004










Class Name School
Course
Time
Points
12B
William Wright CSOK
B
54:42
87
Lloyd Owen CSOK
B
59:33
80
12G
Hilary Dyer RMS
G
44:07
100
Caroline Cater BGS
G
60:33
73
Kirsty Davies-Walters BGS
G
65:51
67
Beth Curtis BGS
G
78:13
56
11B
Edward Wright CSOK
G
43:03
100
Matthew Lyle KSODA
B
47:46
100
James Morgan KSODA
G
46:37
92
Huw Davies-Walters BGS
G
58:09
74
Sebastian Crawford BGS
G
69:14
62
10B
Philip Murray BGS
LG
47:59
100
Iain Pendergast BGS
LG
61:17
78
Daniel Huggins BGS
LG
83:31
57
10G
Nicola Johnson RMS
LG
42:14
100
Alice Gate GORD
O
53:50
50
9B
Patrick Wright CSOK
O
39:05
100
Tom Suddaby KSODA
O
39:00
100
Charley Peake-Payne CSOK
O
42:27
92
Ian Cheatle BGS
O
46:11
84
Tom Bright CSOK
O
47:08
83
Drew Turner CHOC
O
58:06
67
James Gordon CHOC
O
86:10
45
9G
Rhona Brownlie GORD
LG
52:27
81
Alice Dale OLDSOC
O
69:45
50
Laura Exton OLDSOC
O
69:43
50
8B
Andrew Balfour CSOK
O
28:12
100
Tom Helfer CSOK
O
28:51
98
Robbie White SMART
O
29:48
95
Huw Stradling KSODA
O
31:55
88
Daniel Balfour CSOK
O
35:36
79
Tim Little KSODA
O
37:16
76
Laurie Clayton CSOK
O
46:09
61
8G
Grace Copplestone CSOK
O
50:12
72
Kiri Pearce GORD
O
66:52
54
7B
Ralph Eliot KSODA
Y
19:00
100
Lee Turner CHOC
Y
21:52
87
David Maliphant BGS
O
35:16
80
Chris Barron CSOK
Y
25:09
76
Jamie Hayward CHOC
Y
25:44
74
Elliot Haines KSODA
O
39:36
71
Mike Walsh CHOC
Y
30:21
63
7G
Ellie Foster BGS
O
36:03
100
Philly Koehli BGS
Y
25:11
100
Anna Bromwich BGS
Y
30:54
81
Elizabeth Suddaby WELLS
Y
34:02
74
Morag Brownlie GORD
Y
35:06
72
Kitty Hardman BGS
Y
39:09
64
6B
Guy Pearce HIGH
W
12:55
100
Chi Ming Leung KSODA
W
14:59
86
John Grenfell-Shaw ELMLEA
O
72:26
39
Alex Mizui KSODA
W
16:49
38
Luke Grenfell-Shaw ELMLEA
Y
55:41
34
Steven Tam KSODA
W
19:48
33
Toby Fong KSODA
W
19:48
33
6G
Zoe Gilchrist KSODA
W
13:28
100
Sarah Cotterill RHSB
W
13:48
98
Jenny Sudworth HJS
W
14:48
91
Isobel Mitchell KSODA
W
14:53
90
Katie Mitchelmore RHSB
W
17:09
79
Rowena Johnson RMS
W
17:01
79
Fiona Dix HJS
W
17:33
77
Josie Turner CHOC
Y
36:58
68
Abigail Kerr RHSB
W
20:03
67
Alicia Hatvany RHSB
W
23:51
56
5B
Peter Evans KSODA
W
16:01
100
Finley Gilchrist KSODA
W
32:54
49
Brian Leung KSODA
W
16:49
48
Tim Walsh CHOC
W
38:00
42
Alex Milne HJS
W
48:54
33
5G
Hannah Suddaby SALT
W
21:30
100
Emily Mitchell RMS
W
36:06
60
Laura Mitchell RMS
W
52:28
41