Triple O Severn - Mallards Pike Regional NGOCSat 16/05/2009 13:38
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl Name                       Club            Time 



ASO CHAMPS Y5B Y5B  (3/3)      Preliminary results  13:35  

    1 Charlie Aaron              KPSO            9:19 
    2 Alex Rawle                 KSODA          14:08 

      Alex Pheysey               SMPS              mp 



ASO CHAMPS Y5G Y5G  (10/10)    Preliminary results  13:35  

    1 Sarah Rawle                KPSO            8:59 
    2 Millie Wollas              RHOK           11:34 
    3 Honor Cole                 RHOK           12:11 
    4 Siobahn Clabour            RHOK           12:13 
    5 Phoebe Budd-Stone          RHOK           12:49 
    6 Jack Lovelock              RHOK           13:38 
    7 Alice Doran +1             RHOK           14:04 
    8 Olivia&Laurence Wright     RHOK           14:23 
    9 Sara Tomerack+1            RHOK           19:21 
   10 Laura Donkin +1            RHOK           22:33 



ASO CHAMPS Y6B Y6B  (1/1)      Preliminary results  13:35  

    1 Peter Aaron                KPSO            8:47 



ASO CHAMPS Y6G Y6G  (5/5)      Preliminary results  13:35  

    1 Chloe Potter               FREN            9:00 
    2 Elinor Rogers              RHOK           10:08 
    3 Kathini Logut              RHSB           10:11 
    4 Amelia Dore                RHOK           10:42 
    5 Jess Belcher               RHOK           12:04 



ASO CHAMPS Y7B Y7B  (9/9)      Preliminary results  13:35  

    1 Michael Hallett            WELLS          12:01 
    2 George Logut               KSODA          12:59 
    3 James Hayson               GORD           15:09 
    4 Joel Faulkner              GORD           15:13 
    5 James Helfer               RGS            16:59 
    6 William Jones              GORD           24:45 

      John Whittle               BGS               mp 
      Jamie Padkin               KSODA            dns 
      Rhys Williams              KSODA            dns 



ASO CHAMPS Y7G Y7G  (2/2)      Preliminary results  13:35  

    1 Ella Milne                 MALMES         14:36 
    2 Eleanor Robinson           BGS            15:55 



ASO CHAMPS Y8B Y8B  (1/1)      Preliminary results  13:35  

      Dan Douglas                GORD              mp 



ASO CHAMPS Y8G Y8G  (1/1)      Preliminary results  13:35  

    1 Anna Robinson              BGS            35:54 



ASO CHAMPS Y9B Y9B  (8/8)      Preliminary results  13:35  

    1 Adam Potter                RID            25:22 
    2 Cameron Davies             KES            34:30 
    3 Adam Grey                  GORD           43:32 
    4 Tom McAuliffe              BGS            44:54 
    5 James Pheysey              BGS            45:05 
    6 James Graham               BGS            55:07 
    7 Joe Bonham-Carter          RGS            63:13 
    8 William West               BGS            64:35 



ASO CHAMPS Y9G Y9G  (1/1)      Preliminary results  13:35  

    1 Emily Ronson               BGS            37:48 



ASO CHAMPS Y10 Y10B  (2/2)     Preliminary results  13:35  

    1 Ben Maliphant              GORD           25:17 
    2 James Douglas              GORD           83:58 



ASO CHAMPS Y10 Y10G  (2/2)     Preliminary results  13:35  

    1 Jesse Benjamin             CVS            32:45 
    2 Jenny Green                GORD           48:54 



ASO CHAMPS Y11 Y11B  (1/1)     Preliminary results  13:35  

    1 Philip Bennett             BGS            75:13 



ASO CHAMPS Y11 Y11G  (2/2)     Preliminary results  13:35  

    1 Rachel Helfer              CSOC           52:35 
    2 Emma Hopkins               GORD           77:00 



ASO CHAMPS Y12 Y12G  (1/1)     Preliminary results  13:35  

    1 Jessica Milne              MALMES         59:22 



ASO CHAMPS Y12 Y1213B  (5/5)   Preliminary results  13:35  

    1 Jamie Hayward              CHOC           56:06 
    2 Thomas Helfer              CSOK           56:34 
    3 George Ronson              BGS            68:37 

      Daniel Balfour             CSOK             dns 
      Andrew Balfour             CSOK             dns