Lyncombe 07/02/2010










Class Name School
Course
Time
Points
12B
Ralph Eliot KSODA
B
54:54
86
John Grenfell-Shaw BGS
B
63:09
75
David Maliphant BGS
B
65:04
73
James Artingstall BGS
G
54:51
44
Philip Bennett BGS
G
73:05
33
12G
Isla Simmons WELLS
B
81:07
100
Abigail Kerr RHSS
B
83:02
98
Rebecca Hopkins RMS
G
87:58
49
11B
Ben Maliphant GORD
B
47:22
100
Daniel Mann BACK
G
48:15
100
Doug Hopkins QEH
G
66:34
72
David Johnson-Morgan BGS
G
68:09
71
11G
Jenny Green GORD
LG
48:39
100
Jessica Benjamin CVS
G
42:51
100
10B
Adam Potter WINT
B
48:23
98
Jack Stuckes KSODA
LG
36:45
97
William Roper KSODA
G
53:28
90
Adam Grey GORD
LG
49:43
72
Tom Hayden BGS
LG
50:33
70
Gavin O'Connell BGS
LG
54:00
66
Joe Bonham-Carter RGS
LG
56:24
63
James Pheysey BGS
LG
60:44
59
Peter McNeil BGS
LG
64:29
55
Harry Moore GORD
O
62:54
50
William West BGS
LG
85:49
42
10G
Caitlin Owens KSODA
LG
77:49
100
9G
Anna Robinson BGS
O
30:31
100
8B
James Haysom GORD
O
32:55
100
Michael Hallett WELLS
LG
35:38
100
Cameron Owens KSODA
O
35:33
93
Joel Faulkener GORD
O
35:18
93
Jamie Padkin KSODA
O
38:17
86
William Jones GORD
O
48:54
67
8G
Eleanor Robinson BGS
O
47:42
100
Isabella Bentley RHOKS
Y
16:06
44
Anna Freudenstein RHOKS
Y
21:21
17
7B
Peter Aaron KSODA
Y
12:59
100
Freddie Barnes KSODA
Y
17:19
75
7G
Chloe Potter WINT
Y
14:13
100
Harriet Parker KSODA
Y
18:58
75
Emma Narbett KSODA
Y
21:47
65
Sinead Golding GORD
Y
22:55
62
Georgina Jarman RHOKS
Y
24:39
58
Amelia Dore RHOKS
Y
16:44
42
6B
Eddie Narbett KPSO
Y
13:07
100
Sam Taylor SMPS
Y
14:42
89
Alex Pheysey SMPS
Y
17:44
74
Will Cullimore SMPS
Y
16:59
39
Jamie North SPPS
Y
25:40
26
6G
Phoebe Budd-Stone RHOK
Y
15:24
100
Sarah Rawle KPSO
Y
16:44
92
Siobhan Clabour RHOK
Y
21:51
70
Sara Tomerack RHOK
Y
25:50
60
Millie Wollas RHOK
Y
27:29
56
Jack Lovelock RHOK
Y
31:25
49
Honor Cole RHOK
Y
28:27
27
Laura Donkin RHOK
Y
28:27
27
5B
Charlie Aaron KPSO
W
7:09
100
Jacob Harper SMPS
W
8:06
88
Max Harper SMPS
W
8:25
85
Alex Rawle KPSO
W
8:37
83
Ben Narbett KPSO
W
8:46
82
Luke Scarbrough SMPS
W
9:08
78
Christopher Green OAK
Y
17:34
75
Daniel Greenslade KPSO
W
9:53
72
Rory Padkin KPSO
W
10:05
71
James Green OAK
Y
19:42
67
Jonathan Sanderson SMPS
Y
20:14
65
Tom Donkin BGLS
W
13:51
52
Freddie Harper SMPS
W
10:02
36
William Holley OAK
Y
18:37
35
Jamie Deverell KPSO
W
10:48
33
Tom Deverell KPSO
W
10:48
33
5g
Sasha Bull RHOK
W
7:19
100
Vonni Bentley RHOK
W
7:23
99
Rachel Potter FREN
W
7:47
94
Gwennan Davies SMPS
W
9:17
79
Ellie Naraidoo RHOK
W
9:30
77
Abi Ehrich RHOK
W
9:47
75
Lucy Beard RHOK
W
10:09
72
Katie Usherwood SMPS
W
11:40
63
Anna Parker KPSO
W
12:12
60
Charlotte Cutter KPSO
W
13:06
56
Grace Hayden FREN
W
7:29
49
Emily Cazalet RHOK
W
15:38
47
Charlotte Cooper RHOK
W
11:35
32
India Langford-Davis RHOK
W
11:37
31
Jasmine Dore RHOK
W
11:58
31
Emily Finnimore RHOK
W
19:53
18
Ella Kipling RHOK
W
30:35
12