Leigh Woods 03/10/2010










Class Name School
Course
Time
Points
12B
Ben Maliphant GORD
B
49:27
100
John Grenfell-Shaw BGS
B
74:03
67
Luke Grenfell-Shaw BGS
B
88:16
56
James Artingstall BGS
B
89:19
55
12G
Jessica Benjamin CVS
G
50:52
100
Shona Simmons WELLS
G
56:09
91
Rachel Helfer BGS
G
62:09
82
Abigail Kerr RHSS
G
66:12
77
11B
Adam Potter WINT
G
39:22
100
James Graham BGS
G
72:56
54
Adam Grey GORD
G
73:45
53
James Pheysey BGS
G
86:16
46
Alex Rigby GORD
G
99:14
40
Gavin O'Connell BGS
G
102:45
38
Harry Moore GORD
LG
101:56
20
11G
Emily Ronson BGS
LG
38:16
100
Caitlin Owens KSODA
LG
77:40
49
10B
Edward Wheatcroft GORD
LG
49:59
83
10G
Anna Robinson BGS
LG
41:13
100
Celia Johnson-Morgan BGS
LG
60:52
34
9B
Joel Faulkener GORD
O
30:32
100
Michael Hallett WELLS
LG
41:30
100
William Jones GORD
O
31:23
97
Cameron Owens KSODA
O
33:45
90
James Haysom GORD
LG
49:36
84
9G
Isabella Bentley RHOKS
O
35:48
100
Eleanor Robinson BGS
O
41:19
87
Nicola Courtney RHSS
O
138:37
26
8B
Justin Hayden BGS
O
43:39
100
8G
Chloe Potter WINT
O
27:32
100
Sinead Golding GORD
O
71:59
38
Amelia Dore RHOKS
O
51:55
27
Georgina Jarman RHOKS
O
51:55
27
Emma Narbett KSODA
O
63:21
22
7B
Eddie Narbett KSODA
Y
16:09
100
7g
Millie Wollas RHOKS
Y
24:30
84
Sarah Rawle KSODA
Y
26:02
80
Jack Lovelock RHOKS
Y
26:20
79
Phoebe Budd-Stone RHOKS
Y
28:33
73
Laura Donkin RHOKS
Y
64:57
32
6B
Jacob Harper SMPS
W
8:53
100
James Green OAK
W
10:37
84
Zac Hudd HILO
Y
22:13
73
Asher Askew WASPS
W
16:06
55
6g
Vonni Bentley RHOK
W
9:34
100
Emily Cazalet RHOK
W
10:25
92
Jasmine Humphries SMPS
W
11:30
83
Gwennan Davies SMPS
W
12:30
77
Isabelle Naughton RHOK
W
12:55
74
Felicity Askew WASPS
W
13:49
69
India Langford-Davis RHOK
W
14:18
67
Ali Morris RHOK
W
15:38
61
Ellie Naraidoo RHOK
W
24:34
39
5B
Harry Stagg WASPS
W
8:55
100
Christopher Green OAK
W
9:32
94
Daniel Greenslade KPSO
W
10:03
89
Oliver Tonge WASPS
W
11:13
79
Arun Couchman WASPS
W
11:27
78
Alex Rawle KPSO
W
11:32
77
Ben Shardlow KPSO
W
11:33
77
Jamie Deverell KPSO
W
11:43
76
Tom Donkin BGLS
W
13:16
67
Joe Hudd HILO
Y
24:49
65
Ben Narbett KPSO
W
14:12
63
Daniel Benjamin CVPS
W
14:30
61
James Button KPSO
W
15:50
56
Harry Spooner-Price SMPS
W
14:53
30
Ollie Shutt SMPS
W
14:53
30
5G
Lucy Tonge WASPS
Y
20:42
100
Rachel Potter FREN
W
10:46
100
Charlotte Cutter KPSO
W
11:35
93
Ella Kipling RHOK
W
14:04
77
Millie Stagg WASPS
Y
28:17
73
Freya Ellis SMPS
W
14:54
72
Abi Ehrlich RHOK
W
16:51
64
Heather Green OAK
W
23:58
45
Jasmine Dore RHOK
W
13:13
41
Emily Finnimore RHOK
W
17:16
31
Sophie Adragna RHOK
W
18:32
29