Tyntesfield 23/01/2011










Class Name School
Course
Time
Points
12B
John Grenfell-Shaw BGS
B
55:35
100
12G
Abigail Kerr RHSS
B
74:01
100
Shona Simmons WELLS
G
46:12
100
Jessica Benjamin CVS
G
51:08
90
11B
Adam Potter WINT
G
33:30
100
Adam Grey GORD
G
43:53
76
James Pheysey BGS
G
51:46
65
James Graham BGS
G
52:05
64
Gavin O'Connell BGS
G
56:10
60
William West BGS
G
60:11
56
Tom Hayden BGS
G
65:12
51
11G
Emily Ronson BGS
LG
46:48
100
10G
Anna Robinson BGS
LG
43:15
84
Celia Johnson-Morgan BGS
LG
51:04
71
9B
James Haysom GORD
LG
49:24
100
Joel Faulkener GORD
O
24:06
100
Cameron Owens KSODA
O
26:28
91
Michael Hallett WELLS
G
37:28
89
William Jones GORD
O
26:57
89
Jamie Padkin KSODA
O
27:46
87
Ravi Munglani BGS
O
64:22
37
9G
Isabella Bentley RHOKS
O
21:36
100
Eleanor Robinson BGS
O
23:25
92
Nicola Courtney RHSS
O
38:05
57
Manana Koplatadze RHOKS
O
39:13
55
8B
Justin Hayden BGS
O
30:34
100
Freddie Barnes KSODA
O
31:39
97
Thomas Wong CSO
Y
21:58
25
8G
Cecilie Anderson GORD
O
22:44
100
Chloe Potter WINT
LG
36:13
100
Amelia Dore RHOKS
O
27:36
82
Sinead Golding GORD
O
27:40
82
Jessica Butcher GORD
O
30:14
75
Emma Narbett KSODA
O
31:10
73
Georgina Jarman RHOKS
O
32:14
71
Laura Statham GORD
O
35:58
63
7B
Eddie Narbett KSODA
Y
11:06
100
7G
Phoebe Budd-Stone RHOKS
Y
15:09
100
Sofie Anderson GORD
Y
15:47
96
Sarah Rawle KSODA
Y
16:07
94
Millie Wollas RHOKS
Y
17:08
88
Jack Lovelock RHOKS
Y
18:51
80
Laura Donkin RHOKS
Y
20:26
74
6B
William Coles OAK
Y
22:11
50
6g
Vonni Bentley RHOK
W
8:50
100
Emily Cazalet RHOK
W
10:50
82
Ellie Naraidoo RHOK
W
12:10
73
Roisin Craney RHOK
W
13:46
64
Ali Morris RHOK
W
16:28
54
Issie Coates RHOK
W
16:18
54
5B
Daniel Greenslade KPSO
W
8:35
100
David Thomas SMPS
W
8:40
99
Harry Stagg WASPS
W
8:52
97
Alex Rawle KPSO
W
10:12
84
Ben Narbett KPSO
W
10:34
81
Ben Shardlow KPSO
W
10:38
81
Jim Bailey KPSO
W
11:26
75
Ollie Shutt SMPS
W
13:25
64
Christopher Green OAK
Y
18:03
61
Harry Spooner-Price SMPS
W
16:37
52
Nicholas Baines KPSO
W
20:13
42
Jesse Davies SMPS
W
12:12
35
5G
Charlotte Cutter KPSO
W
10:06
100
Rachel Potter FREN
Y
15:38
97
Abi Ehrlich RHOK
W
12:15
82
Bethany Wong SMPS
W
12:34
80
Ella Kipling RHOK
W
13:15
76
Jasmine Dore RHOK
W
13:38
74
Emily Finnimore RHOK
W
14:06
72
Bryony Stagg WASPS
W
15:30
65
Katy Knapp RHOK
W
15:46
64
Millie Stagg WASPS
Y
23:30
64
Edith Stagg WASPS
W
16:25
62
Heather Green OAK
W
16:33
31
Kathryn Saunders RHOK
W
16:38
30