Rocks East 15/01/2012










Class Name School
Course
Time
Points
12B
Adam Potter WINT
B
45:51
100
Ben Maliphant GORD
B
48:18
95
Adam Grey GORD
B
70:56
65
James Graham BGS
B
87:13
53
James Pheysey BGS
B
88:46
52
William West BGS
B
115:57
40
12G
Jenny Green GORD
G
62:58
100
Shona Simmons WELLS
G
62:59
100
Emily Ronson BGS
G
76:31
82
11B
Edward Wheatcroft GORD
G
68:00
96
Edward Bray BGS
G
82:01
80
11G
Anna Robinson BGS
LG
49:20
100
10B
James Haysom GORD
G
65:17
100
Michael Hallett WELLS
B
57:37
80
Joel Faulkener GORD
LG
51:28
72
Austyn Lloyd KSODA
O
46:23
45
10G
Isabella Bentley RHOKS
LG
59:01
69
Eleanor Robinson BGS
LG
64:15
63
Georgina Chandler NORTO
O
50:21
35
9B
Justin Hayden BGS
O
41:40
100
9G
Cecilie Andersen GORD
O
35:01
100
Chloe Potter WINT
LG
40:26
100
Georgina Jarman RHOKS
O
38:41
91
Emma Narbett KSODA
O
39:40
88
Sinead Golding GORD
O
39:46
88
8B
Eddie Narbett KSODA
LG
37:05
100
James Little KSODA
O
41:24
58
Ben West BGS
O
43:42
55
Wilf Foster KSODA
O
47:19
51
Charlie Crowe KSODA
Y
25:12
32
8G
Jack Lovelock RHOKS
O
51:59
62
Sofie Andersen GORD
O
54:36
59
Laura Donkin RHOKS
O
67:54
47
7B
Zac Hudd NORTO
O
24:09
100
Tom Deverell KSODA
Y
27:15
59
Charlie Roberts KSODA
Y
28:23
56
Christopher Chinn GORD
Y
30:17
53
James Green NORTO
O
50:28
48
7g
Vonni Bentley RHOKS
Y
19:14
100
Isabelle Naughton RHOKS
Y
21:34
89
Jess King GORD
Y
22:21
86
Ellie Naraidoo RHOKS
Y
23:53
81
Gwennan Davies CSO
Y
26:45
72
Emily Cazalet RHOKS
Y
32:09
60
Roisin Craney RHOKS
Y
34:15
56
Laura Gillespie GORD
Y
41:30
46
6B
Ben Narbett KPSO
Y
18:06
88
Wilf Thompson BBVS
Y
19:08
84
Christopher Green OAK
O
33:51
71
Kit Stainthorpe BBVS
Y
25:14
63
Tom Donkin BGLS
Y
44:20
36
6G
Katy Knapp RHOK
W
15:15
100
Lucy Tonge WASPS
O
32:13
100
Charlotte Cutter KPSO
W
16:02
95
Jasmine Dore RHOK
W
16:01
95
Abi Ehrlich RHOK
W
16:32
92
Rachel Potter FREN
Y
21:03
91
Emily Finnimore RHOK
W
19:14
79
Charlotte Cooper RHOK
W
19:32
78
Kathryn Saunders RHOK
W
19:35
78
Katie Usherwood SMPS
Y
27:14
71
Millie Stagg WASPS
O
53:27
60
Lucy Lord WASPS
W
20:56
36
Rosie Boyd BBVS
W
28:06
27
5B
Ben Shardlow KPSO
W
10:18
100
Harry Stagg WASPS
Y
16:00
100
Jim Bailey KPSO
W
10:18
100
Oliver Tonge WASPS
Y
16:47
95
Joe Hudd HILO
Y
18:27
87
Jamie Deverell KPSO
W
12:06
85
Jesse Davies SMPS
W
14:14
72
James Rossington BGLS
W
15:00
69
Joshua Ocone SMPS
W
14:58
69
Georges Boutin KPSO
W
15:53
65
Louis Fryer KPSO
W
18:17
56
James Button KPSO
W
19:03
54
Harry Spooner-Price SMPS
W
19:31
53
Johnny Phillips KPSO
W
26:40
39
Isaac Fee KPSO
W
17:43
29
Thomas Blackwood BBVS
W
33:18
15
5G
Elizabeth Narbett KPSO
W
12:52
100
Ana Uglow RHOK
W
13:59
92
Cecilia Mayne KPSO
W
14:47
87
Sylvie Livingstone RHOK
W
15:11
85
Amelia Nichols RHOK
W
20:15
64
Heather Green OAK
W
20:01
64
Isabella Simpson RHOK
W
21:16
61
Anna Cazalet RHOK
W
22:09
58
Niamh Goodwin KPSO
Y
20:02
48
Anja Babic RHOK
W
27:14
47
Alexandra Morris RHOK
W
27:43
46
Bryony Stagg WASPS
W
15:38
41
Edith Stagg WASPS
W
15:36
41
Eleanor Phillips KPSO
W
15:38
41
Victoria Blackwood RHOK
W
25:25
25