West Woods 22/01/2012










Class Name School
Course
Time
Points
12B
Ben Maliphant GORD
B
40:31
100
Adam Grey GORD
B
66:45
61
James Pheysey BGS
B
71:07
57
Gavin O'Connell BGS
B
72:02
56
William West BGS
B
75:00
54
Harry Moore GORD
B
93:55
43
12G
Jenny Green GORD
G
59:36
100
Shona Simmons WELLS
B
74:11
100
11B
Edward Wheatcroft GORD
G
72:15
77
11G
Celia Johnson-Morgan BGS
LG
79:38
100
10B
James Haysom GORD
G
55:31
100
William Jones GORD
LG
46:59
83
Joel Faulkener GORD
LG
50:04
78
Michael Hallett WELLS
B
53:40
75
Austyn Lloyd KSODA
O
147:39
50
10G
Eleanor Robinson BGS
LG
55:36
59
Isabella Bentley RHOKS
LG
62:58
52
9G
Chloe Potter WINT
LG
33:00
100
Georgina Jarman RHOKS
O
49:47
100
Emma Narbett KSODA
O
58:54
85
Sinead Golding GORD
O
63:47
78
Laura Statham GORD
O
66:45
75
Jessica Butcher GORD
O
69:30
72
8B
Eddie Narbett KSODA
LG
40:35
96
James Little KSODA
O
46:36
88
Ben West BGS
O
72:13
57
Dexter Evans KSODA
O
72:24
57
Wilf Foster KSODA
O
121:14
34
7B
Christopher Chinn GORD
Y
19:17
100
Zac Hudd NORTO
LG
38:58
100
Charlie Roberts KSODA
Y
21:02
92
Sid Brunt KSODA
Y
28:17
68
James Green NORTO
O
69:18
59
7g
Vonni Bentley RHOKS
Y
16:54
100
Emily Cazalet RHOKS
Y
19:50
85
Rebecca Wheatcroft GORD
Y
20:14
84
Jess King GORD
Y
20:53
81
Pippa Savage SPOOK
Y
24:36
69
Isabelle Naughton RHOKS
Y
25:45
66
Ellie Naraidoo RHOKS
Y
25:54
65
Roisin Craney RHOKS
Y
34:19
49
6B
Christopher Green OAK
O
41:06
100
Wilf Thompson BBVS
Y
18:44
80
Ben Narbett KPSO
Y
19:30
77
6G
Lucy Tonge WASPS
O
51:20
100
Rachel Potter FREN
Y
19:20
100
Millie Stagg WASPS
O
64:06
80
Charlotte Cutter KPSO
Y
24:23
79
Charlotte Cooper RHOK
Y
26:54
72
Kathryn Saunders RHOK
Y
28:39
67
Jasmine Dore RHOK
Y
30:05
64
Emily Finnimore RHOK
Y
33:00
59
Katy Knapp RHOK
Y
39:54
48
5B
Harry Stagg WASPS
Y
15:01
100
Jim Bailey KPSO
W
10:06
100
Joe Hudd HILO
Y
15:28
97
Jamie Deverell KPSO
W
10:51
93
Louis Fryer KPSO
W
11:20
89
Oliver Tonge WASPS
Y
16:57
89
James Button KPSO
W
12:30
81
Ira Thompson BBVS
W
13:15
76
Georges Boutin KPSO
W
14:58
67
Isaac Fee KPSO
W
15:33
65
James Rossington BGLS
W
17:04
59
5G
Elizabeth Narbett KPSO
W
12:04
100
Heather Green OAK
W
15:25
78
Cecilia Mayne KPSO
W
18:44
64
Anna Cazalet RHOK
W
21:18
57
Reuben Stringer BBVS
W
24:33
49
Bryony Stagg WASPS
W
12:45
47
Edith Stagg WASPS
W
12:58
47
Eleanor Phillips KPSO
W
13:14
46
Lilly Young RHOKS
W
20:09
30
Livvy Plummeridge RHOK
W
26:13
23