Blaise 09/09/2012










Class Name School
Course
Time
Points
12B
Cameron Davies KESO
B
63:24
100
Edward Bray BGS
B
67:44
94
Gavin O'Connell BGS
B
76:44
83
James Pheysey BGS
B
79:19
80
Harry Moore GORD
B
99:16
64
11B
William Jones GORD
G
64:20
100
Joel Faulkener GORD
G
67:17
96
Austyn Lloyd KSODA
LG
49:49
30
11G
Eleanor Robinson BGS
LG
61:52
100
10B
Justin Hayden BGS
LG
57:44
53
Calum Wylie KSODA
O
22:19
38
10G
Cecilie Andersen GORD
LG
45:07
100
Chloe Potter WINT
G
43:28
100
Emma Narbett KSODA
LG
53:33
84
9B
Eddie Narbett KSODA
O
16:49
100
Ben West BGS
O
34:17
49
9G
Sofie Andersen GORD
O
32:42
100
Phoebe Budd-Stone RHOKS
O
37:09
88
Jack Lovelock RHOKS
O
40:09
81
Laura Donkin RHOKS
O
73:16
45
8B
James Beggs BFS
O
33:11
100
Toby Blunt BGS
O
33:10
100
Zac Hudd NORTO
LG
30:23
100
8G
Jess King GORD
O
43:56
100
Ellie Naraidoo RHOKS
O
46:54
94
Emily Cazalet RHOKS
Y
19:31
47
Abigail Wylie KSODA
Y
30:49
30
Roisin Craney RHOKS
Y
37:05
25
7B
Patrick Nicholls BGS
W
26:57
24
7G
Rachel Potter WINT
Y
18:31
100
Lucy Tonge KSODA
LG
47:10
96
Abi Ehrlich RHOKS
Y
20:43
89
Charlotte Cutter KSODA
Y
21:32
86
Jasmine Dore RHOKS
Y
21:38
86
Elizabeth Faulkner RHOKS
Y
32:38
57
Emily Finnimore RHOKS
Y
41:28
45
Kathryn Saunders RHOKS
Y
42:09
44
Millie Stagg HGS
LG
69:25
32
Felicity Beard RHOKS
W
31:26
18
6B
James Button KPSO
W
12:44
100
Jamie Deverell KPSO
W
12:50
99
Harry Stagg WASPS
O
36:43
90
James Rossington BGJS
W
14:31
88
6G
Ana Uglow RHOK
W
11:13
100
Amelia Nichols RHOK
W
16:03
70
Lilly Young RHOK
W
17:52
63
Alexandra Morris RHOK
W
24:57
45
Anna Cazalet RHOK
W
26:32
42
Victoria Blackwood RHOK
W
28:27
39
Anja Babic RHOK
W
37:33
30
5B
Oliver Tonge WASPS
Y
13:36
100
Sam Morgan BGJS
W
12:42
100
Ira Thompson BBVS
W
13:21
95
Georges Boutin KPSO
W
14:35
87
Joe Hudd HILO
Y
18:30
74
5G
Bryony Stagg WASPS
W
23:31
100
Edith Stagg WASPS
W
23:31
100
Livvy Plummeridge RHOK
W
23:26
100
Alberta Fryer KPSO
W
32:38
72
Grace Hillier RHOK
W
38:57
60
Grace Young RHOK
W
23:50
49
Ruby Young RHOK
W
23:46
49
Scarlett Naraidoo RHOK
W
30:19
39