Tyntesfield 24/02/2013










Class Name School
Course
Time
Points
12B
James Pheysey BGS
B
83:14
65
Gavin O'Connell BGS
B
85:05
63
11B
James Haysom GORD
G
47:59
89
Michael Hallett WELLS
B
54:01
100
Joel Faulkener GORD
G
60:57
70
William Jones GORD
G
72:28
59
Austyn Lloyd KSODA
G
78:28
54
10B
Calum Wylie KSODA
LG
35:45
100
10G
Cecilie Andersen GORD
LG
27:58
100
Chloe Potter WINT
G
48:31
100
Georgina Jarman RHOKS
LG
27:59
100
Emma Narbett KSODA
LG
45:29
61
9B
Eddie Narbett KSODA
G
42:37
100
9G
Sofie Andersen GORD
O
33:29
100
8B
James Beggs BFS
O
45:23
82
Toby Blunt BGS
O
45:29
82
James Green NORTO
LG
46:45
76
Alex Dale KSODA
O
79:07
47
8G
Jess King GORD
O
37:07
98
Pippa Savage CHOC
O
38:34
94
Abigail Wylie KSODA
O
41:21
88
Laura Gillespie GORD
O
45:11
80
Ellie Naraidoo RHOKS
O
71:40
51
Alison Mitchell GORD
Y
28:30
44
Gwennan Davies CSO
Y
31:08
40
7B
Arun Couchman WASPS
O
37:10
89
Wilf Thompson HHS
O
33:05
100
Christopher Green NORTO
LG
47:30
75
7G
Jasmine Dore RHOKS
Y
25:03
100
Rachel Potter WINT
O
36:14
100
Charlotte Cutter KSODA
Y
31:12
80
Abi Ehrlich RHOKS
Y
32:42
77
Lucy Tonge KSODA
LG
42:33
66
Katy Knapp RHOKS
Y
42:18
59
Millie Stagg HGS
LG
49:09
57
Kathryn Saunders RHOKS
Y
46:50
53
Elizabeth Faulkner RHOKS
Y
56:19
44
Felicity Beard RHOKS
Y
59:30
42
Emily Finnimore RHOKS
Y
70:00
36
6B
Ben Shardlow KPSO
LG
31:40
100
James Rossington BGJS
Y
25:26
100
Harry Stagg WASPS
O
37:30
88
James Button KPSO
Y
26:36
96
Jesse Davies SMPS
Y
30:49
83
6G
Cecilia Mayne BPPS
Y
25:18
100
Sylvie Livingstone RHOK
Y
30:11
84
Ella Hemus RHOK
Y
31:10
80
Lilly Young RHOK
Y
35:13
72
Ana Uglow RHOK
Y
36:31
69
Alexandra Morris RHOK
Y
51:50
49
Anja Babic RHOK
Y
62:20
41
Laura Hogg RHOK
W
14:16
39
5B
Jim Bailey KPSO
Y
23:29
71
Joe Hudd HILO
Y
16:37
100
Louis Fryer KPSO
W
10:39
100
Oliver Tonge WASPS
Y
18:24
90
Sam Morgan BGJS
Y
24:33
68
Ira Thompson BBVS
W
14:28
74
Georges Boutin KPSO
W
14:49
72
Rory Morgan BGJS
Y
47:18
35
Thomas Button KPSO
W
25:11
42
5G
Edith Stagg WASPS
W
11:05
100
Elizabeth Narbett KPSO
Y
29:47
85
Francesca Gilpin RHOK
W
13:22
83
Heather Green OAK
Y
31:26
80
Grace Hillier RHOK
W
15:22
72
Alberta Fryer KPSO
W
15:36
71
Livvy Plummeridge RHOK
W
16:32
67
Bryony Stagg WASPS
W
17:14
64
Scarlett Naraidoo RHOK
W
22:34
49
Lilah Gronback RHOK
W
16:11
34